İnsan mutluluğun, çevre ve yaşadığı ortamla direkt bağlantılı olduğu bilincinde olan firmamız, bütün projelerinde çevre bilincini ön planda tutmaktadır.

Çünkü!… Dünya’da eşi benzeri bulunmayan güzellikteki İstanbul’umuz, yine dünyada eşi benzeri bulunmayan kaçak ve çirkin yapılaşma ile geriye dönüşü çok zor olan problemlerle karşı karşıya kalmıştır. İmar parselleri ve yapılanma alanlarında bir hektar alanda, ortalama elli kişinin yaşaması öngörülmüş ise; telefon, elektrik, su, gaz, yol, kaldırım, otopark, yeşil alan, oyun alanları, sosyal hizmet binaları, hastahane, okul, vs’de buna göre yapılır.

Ancak!…Kaçak veya yarı kaçak yapılaşma sonucu bir hektar alanda, yüz kişinin yaşaması ile okul-öğretmen, hastahane-doktor dahil hiçbirşey yetmez olur, yeşil alanlar katledilir ve ne yazık ki insanımızın milyonlarca liralık vergileri, bize hizmet olarak geri dönecekken, sokak ve caddelerde yapılan yeni kazılarla ölüm kuyularına dönüşürler. İstanbul’da olabilecek bir depremin sonuçlarını ise hiç kimse düşünmek bile istemez.

Lütfen!… Birey olarak üzerimize düşeni yapalım ve ‘Kendi Kuyumuzu Kendimiz Kazmayalım’

Saygılarımla

Tahir ÇİL